Jesteś tutaj: Start / Szkoła / Aktualności

Przejdź do - Ogólnopolski konkurs dla elektroników

Ogólnopolski konkurs dla elektroników

1 lutego 2023

Uczniowie naszej szkoły: Ireneusz Fijał 4DEG, Krzysztof Michalik 4DEG, Daniel Kozyra 4D, Mateusz Popiel 3DE awansowali do finału Ogólnopolskiego konkursu dla elektroników. Olimpiada organizowana jest przez Politechnikę Wrocławską. Zawody finałowe odbędą się we Wrocławiu  24 marca 2023. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia.

Przejdź do - Ogólnopolska Olimpiada dla elektroników i mechatroników

Ogólnopolska Olimpiada dla elektroników i mechatroników

1 lutego 2023

Uczniowie naszej szkoły: Kamil Grzybek 4D, Mateusz Popiel 3DE oraz Michał Rycombel 3AP awansowali do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady dla elektroników i mechatroników. Olimpiada organizowana jest przez Politechnikę Bydgoską i Uniwersytet Morski w Gdyni pod patronatem MEiN. Zawody II etapu (etap okręgowy) odbędą się w Katowicach 7 marca 2023. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia.

Otwarcie sklepiku szkolnego

3 stycznia 2023

Już jest! Dzisiaj nastąpiło otwarcie sklepiku szkolnego. Wiele pracy i zaangażowania wielu osób - ale było warto! Wszystko co potrzebne do jedzenia i picia mamy na miejscu. Już nie trzeba wychodzić ze szkoły! Atrakcyjne ceny, napoje, dania na zimno i na gorąco. Wszystko u nas w szkolnym sklepiku :)

Rozwiń Metryka